چگونه بهترین CMS فارسی را برای وبسایت مان انتخاب کنیم؟

بهترین Cms فارسی

در این مطلب اطلاعات کاملی راجع به بهترین cms مناسب برای مدیریت سایت ها در اختیارتان قرار خواهیم داد امیدواریم ما را تا انتهای این مطلب همراهی نمایید.

شاید شما هم نام cms به گوش تان خورده باشد اما بدون این که درباره ی سی ام اس اطلاعاتی داشته باشید از بررسی این موضوع و تفهیم این عنوان گذر کرده اید پیشنهاد می دهیم ادامه ی این مطلب را برای متوجه شدن عنوان بهترین cms برای مدیریت سایت مطالعه نمایید.

cms چیست؟

در صورتی که شما به دنبال ایجاد صفحه یا وب سایتی باشید باید ابتدا برای ایجاد سایت بستر هایی را آماده نمایید.به عنوان نمونه برای راه اندازی وب سایتی شما باید ابندا دامنه،هاست و … خریداری نمایید.

اما موردی که برای ما بسیار اهمیت دارد این است که باید هر یک از عناوین بالا را در قسمت هایی پیاده سازی کنیم.

پس از این که فعالیت پیاده سازی اطلاعات در پایگاه داده به اتمام رسید شما باید بهترین cms را برای وب سایت خود انتخاب و بر روی هاست تان نصب نمایید.

cms مخفف کلمه ی Content management system می باشد که به معنای سامانه مدیریت محتوا می باشد.

همانطور که در گوشی های هوشمند file manager وجود دارد که شما می توانید فعالیت های خودتان را با استفاده از گوشی های هوشمند انجام دهید همین امر برای مدیریت سایت های تان مورد نیاز می باشد در حقیقت فایل منیجر گوشی های هوشمند همان سیستم یا سامانه مدیریت محتوا می باشد.

قابلیت cms های مختلف

در گذشته از سیستم مدیریت محتواهای مختلفی برای گذراندن فعالیت های مدیریت سایت ها وجود داشت که هریک از آن ها امکاناتی را به همراه داشتند اما همواره همه ی سیستم مدیریت محتواهای قدیمی امکانات کاملی به مدیران وب سایت ها داده نمی شد به همین خاطر عده ایی از مدیران وب سایت ها برای بهره گیری از امکانات کافی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی را تهیه می کردند که همین امر منجر به صرف هزینه ی نسبتا زیادی بود.

اما در این مطلب به معرفی سیستم مدیریت محتوایی می پردازیم که دارای امکانات و قابلیت های نسبتا کاربردی و فراوانی می باشد.

نکته: در انتخاب سیستم مدیریت محتوای مناسب تنها نباید به قابلیت و امکانات این نوع سیستم ها بسنده کرد،شما باید به نوع فعالیت خودتان توجه نمایید. این مفهوم را برای درک بهتر شما با مثالی توضیح خواهیم داد.

به عنوان نمونه شما برای ایجاد وب سایت فروشگاهی که در زمینه ی فروش اینترنتی لوازم خودرو فعالیت دارد نمی توانید از سیستم مدیریت محتوای نامناسبی استفاده نمایید چرا که ممکن است در قسمت هایی نظیر درگاه اینترنتی و یا در قسمت های حمل و نقل با مشکلاتی روبرو شوید که نتوانید هزینه ی زیادی را صرف نمایید به همین منظور پیشنهاد می دهیم، ادامه ی این مطلب را با دقت بیشتری مطالعه نمایید.

توجه داشته باشید بهترین cms ها زمانی برای ما قابل ارزش می باشند که این سیستم مدیریت محتواها امکانات کاربردی را در اختیار مدیران سایت ها قرار دهند.

بهترین cms فارسی

در صورتی که شما دارای سواد و علم کافی در زمینه ی IT و علوم کامپیوتری نمی باشید یا به دنبال بهترین سیستم مدیریت محتوا فارسی می باشید پیشنهاد می دهیم وردپرس فارسی را بر روی هاست تان نصب نمایید،چرا که این سامانه مدیریت محتوا به شدت امکانات و قابلیت های کاربردی را در اختیارمان قرار می دهد علاوه بر این موضوع کارکردن با این سامانه ی فارسی تقریبا ساده و روان می باشد به گونه ایی که شما با گذاشتن کمترین زمانی می توانید به راحتی وب سایت شخصی خودتان را مدیریت نمایید.

قابلیت کاربردی که بهترین سیستم مدیریت محتوای فارسی در اختیارمان قرار می دهد این است که شما می توانید با استفاده از افزونه ی المنتور پرو کار طراحی سایت تان را آغاز نمایید همین امر باعث می شود شما بهترین cms را انتخاب کرده باشید.برای خرید المنتور پرو می توانید به قسمت های مربوطه مراجعه نمایید.

توجه داشته باشید که المنتور پرو یکی از افزونه های کاربردی بهترین سامانه مدیریت محتوای فارسی می باشد همواره افزونه های کاربردی دیگری نظیر افزونه amp نیز وجود دارد که باعث افزایش سرعت وب سایت در نسخه های موبایلی می شود را می توان خریداری نمایید.

در این مطلب اطلاعات کاملی راجع به چگونه بهترین CMS را برای وب‌سایت انتخاب کنیم؟ در اختیار تان قرار دادیم امیدواریم این مطلب به اندازه کافی برای تان آموزنده و مفید قرار گرفته شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید